Szokujące zdjęcia USG! (nagranie)

Dzieci są dla rodziców obietnicą dalszego przetrwania genów, a także możliwością spełnienia ich wielkich marzeń, których jednak z różnych względów nie udało Im się zrealizować. Czy, jednak wszystkie dzieci są zawsze dobre i wiążą się, jedynie ze szczęściem?

Na przestrzeni lat mieliśmy już niejednokrotnie do czynienia ze słodkimi i miłymi chłopczykami i dziewczynkami, które tylko udawały grzeczne  i chowały się za wizerunkiem bezbronnej istoty byleby tylko zadręczyć i zniszczyć obiekt swojej nienawiści.

Niektórzy ludzie sugerują nawet, że przed narodzinami takich dzieci ostrzega nas wiele znaków, które sugerują, że musimy poważnie zająć się naszą pociechą i przekazać jej jak najwięcej uwagi, by zmienić jej pierwotną złą naturę. Takich znaków możemy dopatrywać się m.in. po stanie zdrowia matki, okolicznościach poczęcia, a nawet zdjęciach USG na których może objawić się prawdziwa natura dzieciątka. Dziś prezentujemy Wam kilka takich fotografii, które z pewnością przeraziły przyszłych rodziców: Na zdjęciach widać wyraźnie zdeformowane, wręcz diabelskie istoty, które niedługo przyjdą na świat…

Co sądzicie o fotografiach? Wierzycie w ich autentyczność, czy może jednak zupełnie w to nie wierzycie i uważacie, że każda osoba rodzi się neutralna i to dopiero otoczenie i wychowanie sprawia, że staje się ona istotą dobrą lub złą?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Bioenergoterapia działa! Najnowsze badania zszokują cały naukowy świat...

pt Wrz 23 , 2016
Bioenergoterapia to z całą pewnością, jedna z najbardziej szokujących dziedzin „medycyny”, która stosowana jest przez wielu ludzi, gdy zwykłe formy leczenia zupełnie się nie sprawdzają. Dotąd przez naukowców wiedza ta była traktowana raczej jako zwykły, głupi żart, nie mający potwierdzenia w rzeczywistości, ale teraz może się to zmienić! Wszystko w […]