Jak sprawdzić czy posiadasz paranormalne moce!?

Zdolności paranormalne są bez wątpienia, czymś czego człowiek pragnie od dawna: Nie ma się czemu dziwić, kto z nas w końcu nie chciałby latać, czy manipulować czynami szefa, żony, czy oczywiście wroga!

Tymczasem według wielu przepowiedni wchodzimy w zupełnie nowy etap świata, a nawet zupełnie nową erę, która ma nie tylko zmieniać nasz sposób myślenia i postrzegania świata, ale nawet rzekomo obdarzyć nas wyjątkowymi zdolnościami.

Dziś przedstawimy Wam kilka znaków, które mają świadczyć o tym, że nasza dusza zaczyna się budzić i otwierać na zupełnie nowe energie i wyjątkowe dary.Dajcie znać czy podobne cechy ujawniają się i u Was i czy wierzycie w ich paranormalne źródło.

-Czas przebudzenia jest niezwykle trudny – nie tylko dla naszej duszy, ale nawet ciała, które będzie wtedy przeżywało ogromne katusze i dolegliwości, które nie sposób jest wytłumaczyć. Stąd mają się podobno brać bóle głowy z naciskiem na uczucie rozpadania się czaszki i ucisk, zaburzenia w funkcjonowaniu różnego rodzaju układów naszego ciała, szybkie bicie serca i bóle  w klatce, problemy z kręgosłupem, napady gorąca, ogromny dostatek energii lub wręcz przeciwnie brak sił, a także liczne problemy  z popędem.

-Oczywiście stan otwierania się na różne energie wiąże się przede wszystkim z psychiką człowieka, który zaczyna objawiać się dosłownie jako osoba chora psychicznie. W jednej chwili potrafi On zachowywać się, jakby był najszczęśliwszy na świecie, podczas gdy chwilę później nie ma już ochoty żyć i marzy o zostawieniu wszystkiego. Zaczynają się Mu, także przypominać dziwne sytuacje, które jednak nie wydarzyły się w Jego życiu, bo pochodzić mogą albo z poprzednich wcieleń albo też być efektem rodzącego się daru jasnowidzenia, czy to w postaci proroczych snów lub wizji.

-Może pojawić się zimny powiew z wnętrza naszych dłoni lub też szczytu głowy. Zauważa się, także wibracje wzdłuż kręgosłupa.

– Zaczynamy zupełnie inaczej odbierać rzeczywistość, która nas otacza: Czujemy inne zapachy, zaczynamy dostrzegać dziwne kształty, czy słyszeć tajemnicze głosy niewiadomego pochodzenia przede wszystkim odgłosy  natury jak śpiew ptaków, czy dźwięk wodospadu.


– Często pojawiają się, także dziwne i wręcz niekontrolowane ruchy ciała, przez które czujemy jakbyśmy byli otoczeni dosłownym prądem, który sam panuje nad naszym ciałem. Nasze ciało wydaje się zupełnie naelektryzowane.

 

 

Author: administrator

Share This Post On

7 komentarzy

  1. Nie totalna bzdura a totalna prawda, chociaż że ten wiek jest chwilą przebudzenia całej rasy to może być bzdura, reszta jest samą prawdą, okres przebudzenia duchowego to wiek 11-15 lat chociaż zdarzają się przypadki że dzieci (do 3-5 lat) które już te zdolności posiadają i mają „włączone” nie „usypiają” do wieku dorastania. Pozdrawiam

  2. Tak,objawy schizofrenii w całym zestawie,lepiej zacząć brać leki,zanim uprzykrzymy życie rodzinie.

Submit a Comment