Antychryst jest już na Ziemi! Jest nim… To nagranie przeraża!

Antychrysta wielu z nas kojarzy jako istotę przeciwstawną do Jezusa Syna Boga, czyli w  tym przypadku Antychrysta rodzonego syna diabła. Wydaje nam się, że będzie to jedna osoba, która pewnego dnia przyjdzie na świat  urodzona z kobiety i demona i będzie dążyła do stworzenia na Ziemi królestwa zła. Taka wizja pewnie jest w dużym stopniu wynikiem oglądania serii horrorów Omen, w której chłopiec a potem mężczyzna o niezwykłych mocach zabija ludzi i próbuje zmieniać świat na gorsze. A jak to wszystko wygląda w rzeczywistości?Kim jest Antychryst i jaką moc posiada? Jak wygląda Antychryst?

Biblia jednak opisuje temat Antychrysta trochę inaczej i może to naprawdę zszokować.

W Piśmie Świętym Jan przedstawia tą istotę… By dowiedzieć się więcej o Antychryście i tym kim jest przeciwnik Jezusa obejrzyj nagranie u góry!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Odnaleziono Biblię OBCYCH? Biblia kosmitów ujawnia szokującą prawdę o ludziach i Bogu! W jakiego Boga wierzą kosmici?

nie Wrz 17 , 2017
Agencja badająca tematykę UFO i kosmitów zwana jako HOUSTON, TX zaskoczyła jakiś czas temu swoich odbiorców twierdząc iż odnalazła prawdziwą Biblię Obcych. Księga miała zostać znaleziona pośród szczątków UFO odkrytych na dole Wielkiego Kanionu wiosną 1994 roku! Biblia kosmitów została napisana skomplikowanymi symbolami, które jednak badaczom udało się złamać wykorzystując wzory […]