Podróżnik w czasie ujawnia, co czeka świat w przyszłości! (NAGRANIE)

Jakiś czas temu głośno było o rzekomym podróżniku w czasie, który ujawnił zdjęcie z przyszłości, a konkretnie 6000 roku. Teraz przyszła kolej na  następną osobę, która twierdzi, że pochodzi z przyszłości – tym razem roku 2040. Podróżował przez różne okresy w czasie aż do roku 2070, gdzie spotkał samego siebie.

Mężczyzna twierdzi, że wie wiele rzeczy o świecie, które mogą nas zszokować, jednak nie wszystko może mówić, ponieważ ma wszczepiony chip, który uniemożliwia mu ujawnienie informacji, które mogłyby odmienić przyszłość.

O niektórych rzeczach mógł jednak mówić np. o fakcie iż Donald Trump zostanie ponownie wybrany na prezydenta USA w 2020 roku. Co więcej przez globalne ocieplenie temperatura podniesie się w Ameryce Północnej, natomiast  spadnie w Europie, co przyniesie wiele przerażających zdarzeń. Wiele rodzai raka zostanie wyleczonych, a telefony komórkowe staną się ogromne.

Co sądzicie o kolejnym rzekomym podróżniku w czasie? Kłamie,  a może jednak nie? Poniżej dla znających angielski rozmowa z podróżnikiem w czasie!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Na rynku pojawiły się opętane głośniki, które same się śmieją? Ten głos przeraża - NAGRANIE!

pt Mar 9 , 2018
Zjawiska paranormalne i technologia wydają się wykluczać. Nie jest to jednak prawda,bowiem jakiś czas temu głośno było np. o historii egzorcysty, który twierdził, że opętana przez demona nastolatka wysłała mu smsy,w których groziła mu śmiercią. Być może nie jest to jedyny przypadek łączenia nadnaturalnych zjawisk z technologią… Ostatnio coraz więcej […]