Rodzice nagrali ducha swojego zmarłego dziecka! Nagranie zszokowało wielu…

Śmierć przeraża większość ludzi. Nic w tym dziwnego – Boimy się utraty codzienności i wszystkiego to na co zapracowaliśmy. Z drugiej strony nawet jeśli ktoś wierzy w życie po śmierci to boi się wejścia na nieznane tereny i kary za złe czyny popełnione na Ziemi. I choć śmierć przeraża to jednak największy strach i żal wywołuje śmierć dziecka – dziecka, które dopiero przyszło na ten świat i jeszcze nie zdążyło go nawet poznać.

 

Pewna rodzina cieszyła się z dwójki cudownych dzieci – Chcieli mieć dużą rodzinę, więc już planowali kolejne. Niestety kobieta w przypadku  kolejnej ciążyły poroniła i od tego czasu w jej domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Najpierw zabawki, którymi akurat bawił się  jej syn zapłonęły,a potem kabel od lampy zaczął się sam poruszać. Coraz częściej słychać było też dźwięki niewiadomego pochodzenia. W końcu rodzice zainstalowali w mieszkaniu kamery mając nadzieję, że odnajdą źródło tych przerażających zdarzeń. Rodzice są pewni, że nagrali ducha ich umarłego dziecka, a Wy co o tym sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Czy Donald Trump jest podróżnikiem w czasie? Te fakty zszokowały wielu! (NAGRANIE)

pt Cze 15 , 2018
Donald Trump czyli aktualny prezydent Ameryki to człowiek na temat którego nie brakuje kontrowersji. Mężczyzna przez jednych uważany jest za świetnego prezydenta i nadzieję dla USA natomiast dla innych to ktoś, kto może całkowicie zniszczyć Stany Zjednoczone. Nic więc dziwnego, że jako człowiek kontrowersyjny i mający władze nie brakuje na […]