Polacy ujawniają nagranie cudu! Nagrano Znak od Boga?

Cuda kojarzymy zazwyczaj jako niezwykłe zjawiska, które dzieją się gdzieś daleko, gdzieś gdzie My nie mamy dostępu. Tymczasem od jakiegoś czasu coraz częściej słyszy się o rzekomych cudach które mają dziać się w Polsce.

Zdaniem wielu Polaków był to kolejny znak, że Polska jako naród ma do odegrania dużą rolę w boskim planie. Do kolejnego ciekawego wydarzenia  doszło podczas  akcji zorganizowanej przez Polaków. Polacy w jego trakcie mieli się modlić za Polskę, ale też za cały świat, który ich zdaniem znajduje się teraz w złym czasie.

Co ciekawe podczas jednego z takich Różańców stało się coś, co wiele osób określiło jako kolejny cud Słońca, podobny do tego który miał stać się w Fatimie – tym razem nazwano to Cudem Pulsującego Słońca!

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

  1. no i ja w tym widze zgube Polski..jak narod juz liczy na cuda i mysli, ze jest narodem wybranym przez Boga…to jest poczatek konca……………………Rodacy obudzcie sie!

  2. Takie zjawiska zaobserwowałem już kilkakrotnie,kiedy w słoneczny dzień, rozpylane jest przez samoloty hemtrails tworząc na niebie zanieczyszczoną mgłę. Owa mgła, powoduje rozpraszanie i załamanie się promieni słonecznych w rozpylonych drobinach ( prawdopodobnie aluminiowych }powodując niesamowity wzrost ich mocy i blasku innym niż jest naturalny blask słońca. Blasku w kolorze typowo białym i rozproszonym sprawiającego złudzenie powiększania i pulsowania słońca.Uważam że bardziej należy się przyjrzeć temu co rozpylają samoloty.

Submit a Comment