W sieci pojawiło się nagranie EGZORCYZMU!

Wydarzenia, do którego doszło rankiem w Kościele Luterańskim w Buenos Aires z pewnością wiele osób już nigdy nie zapomni. Wszystko za sprawą  22-letniej dziewczyny imieniem Laura, która pojawiła się pewnego dnia w świątyni, prosząc o pomoc i twierdząc, że od pewnego czasu  znajduje się w niej zła istota, która każe robić jej okropne rzeczy. Dziewczyna utrzymywała, także że od pewnego czasu miewa przerażające, krwawe sny, a w jej otoczeniu przedmioty ruszają się samoistnie.

W pewnej chwili podczas rozmowy kobieta zaczęła w przerażający sposób rzucać się po ziemi i wykrzykiwać przekleństwa, podczas gdy jej gałki oczne poruszały się w nienaturalny sposób. Wszystko to utwierdziło, jednego z kapłanów w przekonaniu, że naprawdę mają do czynienia z prawdziwym opętaniem – zwłaszcza, gdy okazało się, że Laura panicznie boi się świętych symboli i sprawiają jej One olbrzymi ból. Duchowni jak najszybciej przystąpili do egzorcyzmu, chcąc uratować życie biednej dziewczynie i uwolnić jej duszę spod sideł złego demona.

Na szczęście ostatecznie rytuał udał się i pomógł Laurze, jednak jego przebieg był pasmem krzyku, cierpienia i walki i z pewnością wielu osobom otworzył oczy na zagrożenia, których choć My nie dostrzegamy to, jednak czają się obok Nas.

Poniżej prezentujemy Wam jego nagranie. Co sądzicie? Czy wierzycie w prawdziwość rytuału, czy to może, jednak sprytnie sfabrykowana sytuacja lub może choroba psychiczna.

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

  1. Głupie pytanie. Szatan istnieje i jest tusz obok nas. Jeśli osoba nie wierzy w Jego moc , już ma wielki problem , to jest kwestia czasy kiedy to zauważy, ale może już być za późno.

  2. Brednie jakich mało. Filmik nie przedstawia nic konkretnego a już patrząc na pastora w złotych sygnetach. Po pierwsze szatan nie boi się symboli ani żadnej pseudo święconej wody czy innych katolickich bredni. Bóg zabronił oddawania czci obrazom, figurkom i etc. Jedyne egzorcyzmy jakie można odprawić są tylko po przez post i modlitwę jak to sama Biblia naucza. Herezje które się promuje to dla szatana kabaret i ma z tego świetny ubaw. Są tylko dwie drogi i człowiek ma wolną wolę którą z tych dróg obierze. I gdybym miał zawrzeć pakt z Szatanem to tylko o bycie Antychrystem opisanym w Apokalipsie.

Submit a Comment