Kierowca twierdzi, że nagrał samochód z przyszłości. Wrzucił film do Internetu…

Podróże w czasie to temat niezwykle popularny – nie tylko w serialach czy filmach fantastycznych jak w sławnych produkcjach Powrót do przyszłości ale także w świecie nauki. Są badacze, którzy twierdzą, że teoretycznie podróże w czasie są możliwe i jest szansa że kiedyś staną się rzeczywistością.

Jeśli tak się stanie to znaczy, ze wśród nas mogą być przybysze z przyszłości, którzy przyglądają się naszym czasom, analizują je, a kto wie być może próbują jakoś na nie wpłynąć by zmienić przyszłość. Dlaczego jednak się nie ujawniają? Być może ujawnienie mogło by zaburzyć tok zdarzeń i zmieniać przyszłość a może podróżnicy w czasie jednak się ujawnili tylko, że wyłącznie najbardziej wpływowym ludziom na Ziemi.. Oczywiście razem z podróżnikami w czasie pojawia się zapewne ich technologia.

Czy to właśnie samochód z przyszłości nagrano w Singapurze w październiku 2017 roku. Oczywiście innych wyjaśnień może być wiele – od tych bardziej racjonalnych po bardziej niezwykle. Może to być jakaś przeróbka, może być to samochód widmo, a może testowana jest technologia która jeszcze jest nam nieznana, a być może to rzeczywiście samochód z przyszłości. Dajcie znać co Wy o tym sądzicie w komentarzu.

Author: administrator

Share This Post On