Dziwna istota objawia się przy Papieżu – Niesamowite Nagranie!

Franciszek to bez wątpienia, jeden z najbardziej szykanowanych, a jednocześnie uwielbianych papieży, jakiego nie mieliśmy od bardzo wielu lat. Jedni chwalą jego nowoczesność i świeżość w podchodzeniu do wielu spraw, inni natomiast twierdzą, że taka postawa nie przystoi głowie Kościoła Katolickiego.

Jeśli chodzi o papieża to od początku zdaniem wielu osób owija go prawdziwa chmura zagadkowości. Bez wątpienia, jeszcze bardziej teorię tą udowadnia wydarzenie na placu Świętego Piotra, kiedy to po mszy 21 maja 2013 roku podszedł do jednej z osób, jeżdżącej na wózku inwalidzkim i złapał ją za głowę, jakby miał dokonać aktu błogosławieństwa. Człowiek, jednak bardzo dziwnie na to zareagował otwierając szeroko buzię i wydając dźwięki, jakby się dusił. Cała sytuacja wyglądała zupełnie jakby niepełnosprawny odczuwał olbrzymi ból po dotyku papieża, co bez wątpienia przywodzi na myśl egzorcyzmy, którymi z mocą Boga posługują się kapłani, by wypędzić demony – które często przy tym, zadają fizyczny ból ciału opętanego.

Według oficjalnych oświadczeń wydarzenie na placu było tylko zwyczajną modlitwą, a nie żadnym rytuałem kapłański, jednak to nie jest w stanie przekonać każdego. A, Wy jak sądzicie? Co właściwie stało się po mszy? Czyżby Watykan ukrywał przed nami prawdę – W jakim celu?

 

Author: administrator

Share This Post On

4 komentarze

  1. Osoba wierzaca pozbawiona juz nadzieji ale świadoma odbiera zewnetrze bodżce organoleptycznie…… Dotyk, spojrzenie w oczy, ciepłe słowe kierowane bezpośrednio, wyróżnienie jest … Formą powrotu na ten świat bo jest Ktoś kto go widzidzi, czeka na to kiedy SAM zechce być tu i teraz.Wtedy chory na ile potrafi uwalnie ostatnie pokłady energii/ albo te o których nawet sam nie wiedział….krzyczy, płacze, śpiwa….i budzi sie…☺nawet nie próbujcie tego rozumieć….to trzeba przeżyć i kropka…..

Submit a Comment