Przepowiednie Piusa X! Czy Franciszek jest ostatnim PAPIEŻEM?

Pius X to papież, kierujący kościołem w latach 1903 do 1914. Przez historyków nazywany jest papieżem eucharystycznym i pionierem ruchu liturgicznego, który ułatwił chorym uczestnictwo we Mszy Świętej. Nie każdy, jednak wie, że duchowny w czasie swojego życia przeżywał niesamowite wizje, które z pewnością potrafią wywołać przerażenie…

Wszystko zaczęło się od spotkania z zakonnikami, w czasie którego Pius X zupełnie niespodziewanie przewrócił się i zapadł w pewien rodzaj śpiączki. Sen ten całkowicie zmienił jego życie! Po obudzeniu na twarzy duchownego malował się prawdziwy, nieudawany strach. Duchowny widział Rzym, oblegany krwią księży i biskupów. Ujrzał także papieża (innej narodowości niż Włoska), rzucającego się do rzeki Tybr, wypełnionej czerwoną cieczą, w której po chwili zaczyna tonąć. Pius wspomniał, także o zniszczonych świątyniach, które są podpalane przez wiernych, mających za nic ich wartość religijną i historyczną. Co więcej duchowny wyznał, że wtedy, kiedy rozpadnie się Koloseum rozpocznie się koniec naszego świata!

Co ciekawe dosłownie chwile po śnie kapłana na jaw wyszły przepowiednie pewnego duchownego wizjonera  i całkowicie pokrywały się z przepowiedniami papieża. Aby bardziej objaśnić wszystkie te obrazy połączono ze sobą inne, bardzo pasujące do siebie wizję m.in. Piusa, Malachiasza i innego zakonnika i stworzono jeden dokument, który całkowicie przesądza o losach religii. Wedle niego chrześcijaństwo ma trwać tylko do 2025 roku, a początkiem jego końca ma być śmierć księżycowego papieża, który będzie rządził zaledwie kilka chwil.

To właśnie z tego dokumentu pochodzą również pogłoski o Janie Pawle II, porównywanym do Słońca i ostatnim papieżu, który ma rządzić po odejściu Benedykta XVI. Czy jest nim Franciszek? Wedle treści zawartej w przepowiedniach ostatni kapłan jest nazwany Piotrem Rzymianinem, co często przypisuje się właśnie do Franciszka, ze względu na imię jakie sobie wybrał, bowiem ojcem Franciszka z Asyżu był mężczyzna imieniem Pietro.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment