Przepowiednie Piusa X! Czy Franciszek jest ostatnim PAPIEŻEM?

Pius X to papież, kierujący kościołem w latach 1903 do 1914. Przez historyków nazywany jest papieżem eucharystycznym i pionierem ruchu liturgicznego, który ułatwił chorym uczestnictwo we Mszy Świętej. Nie każdy, jednak wie, że duchowny w czasie swojego życia przeżywał niesamowite wizje, które z pewnością potrafią wywołać przerażenie…

Wszystko zaczęło się od spotkania z zakonnikami, w czasie którego Pius X zupełnie niespodziewanie przewrócił się i zapadł w pewien rodzaj śpiączki. Sen ten całkowicie zmienił jego życie! Po obudzeniu na twarzy duchownego malował się prawdziwy, nieudawany strach. Duchowny widział Rzym, oblegany krwią księży i biskupów. Ujrzał także papieża (innej narodowości niż Włoska), rzucającego się do rzeki Tybr, wypełnionej czerwoną cieczą, w której po chwili zaczyna tonąć. Pius wspomniał, także o zniszczonych świątyniach, które są podpalane przez wiernych, mających za nic ich wartość religijną i historyczną. Co więcej duchowny wyznał, że wtedy, kiedy rozpadnie się Koloseum rozpocznie się koniec naszego świata!

Co ciekawe dosłownie chwile po śnie kapłana na jaw wyszły przepowiednie pewnego duchownego wizjonera  i całkowicie pokrywały się z przepowiedniami papieża. Aby bardziej objaśnić wszystkie te obrazy połączono ze sobą inne, bardzo pasujące do siebie wizję m.in. Piusa, Malachiasza i innego zakonnika i stworzono jeden dokument, który całkowicie przesądza o losach religii. Wedle niego chrześcijaństwo ma trwać tylko do 2025 roku, a początkiem jego końca ma być śmierć księżycowego papieża, który będzie rządził zaledwie kilka chwil.

To właśnie z tego dokumentu pochodzą również pogłoski o Janie Pawle II, porównywanym do Słońca i ostatnim papieżu, który ma rządzić po odejściu Benedykta XVI. Czy jest nim Franciszek? Wedle treści zawartej w przepowiedniach ostatni kapłan jest nazwany Piotrem Rzymianinem, co często przypisuje się właśnie do Franciszka, ze względu na imię jakie sobie wybrał, bowiem ojcem Franciszka z Asyżu był mężczyzna imieniem Pietro.

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Reptilianie - czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?

wt Lut 16 , 2016
Reptilianie to kosmiczne istoty, które według wielu sumeryjskich przekazów przybyły na Ziemię około 450 tysięcy lat temu w poszukiwaniu złota, potrzebnego im do ochrony ich ginącej, wyniszczonej atmosfery,nad którą chcieli rozmieścić warstwę złota (statki kosmiczne również posiadają cienką osłonkę ze złota, by chronić kosmonautów przed promieniowaniem). Niestety praca przy jego wydobywaniu była […]