Uzdrawianie za pomocą KOLORÓW!

Uzdrawianie to coś, co kojarzy nam się wyłącznie z bajeczkami, puszczanymi nam od czasu do czasu w  telewizji, gdzie jakaś magiczna postać jednym dotykiem dłoni wyzwala człowieka od wszelkich chorób, czy ran. Tym czasem uzdrawianie jest, czymś co jest możliwe do czynienia dla każdego przeciętnego człowieka – wystarczy tylko odrobina pracy i ciut wyobraźni…

Dziś chcielibyśmy się skupić na tzw. uzdrawianiu aurycznym, gdyż wydaje się ono jedną z najpiękniejszych metod leczenia, co ma związek z tym, że w terapii wykorzystuje się niezwykłe piękno wszelkiego rodzaju kolorów i barw. Metoda ta, polega na dobraniu odpowiedniej barwy do dolegliwości danego pacjenta np. jeśli dana osoba ma aktualnie mocną gorączkę to warto wyobrazić sobie, że jej aura (czyli energia, która oblega całe nasze ciało) przybrała kolor niebieski, bowiem jest to barwa zimna, orzeźwienia – po prostu taka, która obniża naszą temperaturę. Innym przykładem może być również uspokojenie pacjenta i wprowadzenie do jej aury kolorów łagodnych, delikatnych, które z całą pewnością poprawią jej humor i znacznie ukoją nerwy.

Mamy nadzieję, że choć w drobnym stopniu przybliżyliśmy Wam temat uzdrawiania aurycznego, które naprawdę warto jest stosować (nawet na samym sobie) bo niesie ono ze sobą wiele różnych korzyści, o których ludzie przez rozwój medycyny niestety zapomnieli.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment