Jak dawniej sporządzano eliksiry miłosne? Sprawdź czy możesz go wykonać we własnym domu!

Eliksiry miłosne, dziś kojarzą nam się wyłącznie z dziecinnymi bajkami, w których jakaś rozżalona kobieta próbuje uwieść przystojnego mężczyznę, który z wielu względów nie zwraca na nią uwagi. Tymczasem okazuje się, że jeszcze niedawno wiara w działanie magicznych wywarów, wywołujących uczucie była czymś niezwykle powszechnym, ale czy na pewno przynosiły one miłość?

Okazuje się, że te tzw. eliksiry niewiele miały wspólnego z miłością, a ich głównym efektem było odurzenie obiektu westchnień, a nawet co gorsza zabicie, bo wywary składały się często z roślin o trującym oddziaływaniu na organizm! Jeśli, jednak owe mieszanki faktycznie działały to i tak, dalej nie wywoływały one miłości, a raczej przerażające obsesyjne emocje, które nakazywały zaczarowanej osobie zawsze przebywać przy danej osobie i poza nią nie widziały świata w którym żyją: Czasem były nawet skłonne zabić, byleby ich sympatia nie zakochała się w nikim innym. A, z czego składały się te dziwne wywary?

Jednym z najmniej skomplikowanych  i najmniej szkodliwych przepisów na miksturę miłości jest bez wątpienia mieszanka zebranej nocą kukułki plamistej, która występuje wyłącznie na terenach Europy, której korzenie  po zerwaniu suszy się, po czym miażdży na małe kawałki i dodaje do swojej krwi menstruacyjnej. Taki dość obrzydliwy wywar należy następnie połączyć z jedzeniem, które podamy naszemu obiektowi westchnień. Istnieje, jednak troszkę “mniej” ohydna forma tej mikstury, którą może, także wykorzystać mężczyzna, a polega ona na spaleniu naszej znoszonej i spoconej sukienki (lub np. spodni męskich) – razem z naszymi włosami, po czym połączeniu tych prochów z kukułką plamistą i jak poprzednio podanie tego eliksiru razem z jedzeniem, który następnie ofiarujemy ukochanej osobie.

Podany wyżej przepis jest, jedynie formą ciekawostki i radzimy nie stosować go w rzeczywistości – bo może się to zakończyć różnymi niezbyt przyjemnymi skutkami! Jeśli natomiast ciekawi Was magia uczuć i chcielibyście poznać te bardziej bezpieczne i mniej obrzydliwe metody nie tyle opanowania czyjeś woli ale przyciągnięcia do naszego życia energii miłości to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu poniżej:

Pięć magicznych sposobów na MIŁOŚĆ! Czyli jak przywołać wymarzonego partnera…

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment