Szokujące zdjęcia USG! (nagranie)

Dzieci są dla rodziców obietnicą dalszego przetrwania genów, a także możliwością spełnienia ich wielkich marzeń, których jednak z różnych względów nie udało Im się zrealizować. Czy, jednak wszystkie dzieci są zawsze dobre i wiążą się, jedynie ze szczęściem?

Na przestrzeni lat mieliśmy już niejednokrotnie do czynienia ze słodkimi i miłymi chłopczykami i dziewczynkami, które tylko udawały grzeczne  i chowały się za wizerunkiem bezbronnej istoty byleby tylko zadręczyć i zniszczyć obiekt swojej nienawiści.

Niektórzy ludzie sugerują nawet, że przed narodzinami takich dzieci ostrzega nas wiele znaków, które sugerują, że musimy poważnie zająć się naszą pociechą i przekazać jej jak najwięcej uwagi, by zmienić jej pierwotną złą naturę. Takich znaków możemy dopatrywać się m.in. po stanie zdrowia matki, okolicznościach poczęcia, a nawet zdjęciach USG na których może objawić się prawdziwa natura dzieciątka. Dziś prezentujemy Wam kilka takich fotografii, które z pewnością przeraziły przyszłych rodziców: Na zdjęciach widać wyraźnie zdeformowane, wręcz diabelskie istoty, które niedługo przyjdą na świat…

Co sądzicie o fotografiach? Wierzycie w ich autentyczność, czy może jednak zupełnie w to nie wierzycie i uważacie, że każda osoba rodzi się neutralna i to dopiero otoczenie i wychowanie sprawia, że staje się ona istotą dobrą lub złą?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment