Recenzja książki: Heatherash Amara “Boska i wojownicza”

Świat na przestrzeni lat doświadcza wielu zmian i nie chodzi tu wyłącznie o wszelkie ezoteryczne transformacje, ale przede wszystkim zmiany jakie zachodzą w naszym postrzeganiu płci. Od pewnego czasu dostrzegamy, że choć zarówno mężczyźni jak i kobiety różnią się od siebie to, jednak obydwoje dążymy do tego samego – pragniemy akceptacji, miłości i chcemy spełnić wszelkie swoje marzenia.Faktem jest niestety, że kobietą coraz trudniej jest odnaleźć się w tym społeczeństwie, które z jednej strony chce, żeby panie były wykształcone i silne, a z drugiej wymaga od nich delikatności i zajmowania się dziećmi i rodziną. Jak więc to wszystko pogodzić? Swój punkt widzenia na ten rozległy temat przedstawia nam Heatherash Amara w książce Boska i Wojownicza. Zostań kobietą jaką chcesz być.

Heatherash Amara proponuje nam technikę, łączącą praktyki buddyjskie z pierwotnymi rytuałami Matki Ziemi, dzięki którym możemy zmienić swoje życie. Wbrew pozorom nie trzeba traktować pracy autorki jako objawionej księgi magicznej, ale jeśli ktoś ma bardziej ateistyczne podejście do tego typu spraw to warto po prostu podejść do technik pani Heatherash jako psychologicznych metod zmiany swojego postrzegania. Jej metody nie są może szczególnie odkrywcze, ale swoją prostotą i bardzo “świetlistym” językiem potrafią naprawdę zdziałać w nas cuda! No, dobra ale co właściwie zawiera Boska i Wojownicza? Otóż znajdziemy tu techniki zjednoczenia się z naturą i zrozumienia jak niezwykły jest świat, uwolnienia się od trudnych i przytłaczających wspomnień, zrozumienia co to znaczy być kobietą, czy faktu odejścia na chwilę od ciągłych poszukiwań związku, a zatrzymaniu się na okazaniu uczucia samej sobie. Przeczytamy także o wyjątkowości jaką niesie w sobie energia miłości i dowiemy się, że sensualność wcale nie jest czymś wstydliwym, a eksperymenty z tą dziedziną życia potrafią być naprawdę wyzwalające…

Podsumowując: Boska i Wojownicza to naprawdę bardzo interesująca, a zarazem pewnego rodzaju magiczna księga, która dzięki swojemu klimatowi, a także emocjom jakie płyną od słów autorki naprawdę potrafi zadziwić. Najważniejsze jednak jest to, że potrafi pomóc i pozwolić każdej tzw. szarej myszce rozwinąć skrzydła i poczuć się atrakcyjną i pewną siebie kobietą, która wie czego pragnie od życia i co więcej potrafi to osiągnąć.

Książkę można nabyć w sklepie talizman.pl – Boska i Wojownicza

Wydawnictwo – Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment