Recenzja książki Melody Fletcher “Świadome Otrzymywanie”

Empatia to zdolność, która pozwala nam wczuć się w uczucia innych osób! Czasami jednak zdolność ta może być nad wyraz silna – do takiego stopnia, że  jesteśmy wstanie zemdleć, gdy znajdziemy się w pomieszczeniu ludzi, przepełnionych przede wszystkim negatywnymi emocjami. Takim właśnie empatą jest Melody Fletcher, choć sama przekonuje, że dostęp do takich zdolności ma każdy z nas. Kobieta stworzyła książkę, która ma pomóc nam stać się nareszcie szczęśliwymi i otrzymać szczęście od wszechświata…

W  książce Świadome Otrzymywanie początkowo poznajemy życie autorki, które nie zawsze było przepełnione miłością. Kobieta walczyła z uzależnieniami, brakiem akceptacji samej siebie i swoją ogromną wrażliwością, której nie potrafiła się przeciwstawić. Niezwykle pomagał jej jednak fakt iż jej matka była niezwykle uduchowioną osobą, która zawsze ją wspierała i nigdy nie traktowała jej problemów jako bezsensownych fanaberii. Po wyjściu z odwyku Melody całkowicie zmieniła swoje życie i dzięki ciągłej pracy nad sobą zrozumiała jaka jest recepta na szczęśliwe życie: Wystarczy po prostu skupić się na tym co dobre! I choć brzmi to jak psychologiczne bzdury to według autorki jest to nie tyle sposób psychologiczny, ale metoda, która ma sprawić iż Wszechświat da nam szczęście. Autorka przedstawia tu wizualizacyjne ćwiczenia z wykorzystaniem róży, a także takie które pozwolą nam pokonać każdy problem i zmienić nasze życie. Faktem jest, że czasami mogą one trochę kosztować nas pod względem psychologicznym jednak są naprawdę obiecujące i ważne.

Podsumowując: Świadome Otrzymywanie to książka, która z pewnością mogę polecić, bowiem uczy nas ona jak wiele możemy otrzymać, jeśli tylko przestaniemy ciągle myśleć i analizować nasze domniemane szczęście, a po prostu zamkniemy oczy i przyjmiemy radość i miłość do serca.

Książkę można nabyć w sklepie Illuminatio – Świadome otrzymywanie

Author: administrator

Share This Post On