Znalazł 150 tysięcy i umarł kilka dni później! Zginęli też inni! Czy przeklęte pieniądze istnieją?

Z klątwami i urokami spotykamy się zazwyczaj oglądając wszelkiego rodzaju filmy o magii, jednak warto pamiętać, że jeszcze niedawno wiele osób wierzyło, że czarownice sprowadzają na pola nieurodzaj i przywołują choroby – Dziś także możemy spotkać się z wcale niemałą grupą osób wierzącą  w podobne rzeczy. Czy wiara w klątwy jest tylko kwestią niedouczenia? Możliwe, jednak przypadek do którego doszło w USA w 2013 roku faktycznie może szokować. 

Wayne Sabaj był 51-letnim stolarzem, któremu groziła utrata domu. Pewnego dnia mężczyzna zbierając warzywa znalazł nylonowy worek, który jak się później okazało wypełniony był pieniędzmi. Niektórzy z pewnością zachowali by gotówkę, jednak Wayne bał się, że może pochodzić ona z przemytu narkotyków o którym wtedy było bardzo głośno, więc posłusznie zaniósł pieniądze na policję – Zanim jednak to zrobił podzielił się całą historią ze swoją sąsiadką Dolores Johnson i pokazał jej pieniądze. Na policji okazało się, że w torbie znajduje się 150 tysięcy dolarów, jednak co ciekawe nie było zgłoszeń o żadnym włamaniu czy innym przypadku w którym ktoś mógł ukraść taką sumę.

Wydawać by się mogło, że to koniec historii, jednak kilka dni później Dolores zaczęła się dziwnie zachowywać – jak wyznała jej córka: Kobieta miała mieć podobno przerażające sny i któreś z nocy wyznała córce,że muszą zniszczyć przeklęte pieniądze. Dolores zmarła we śnie. Co najgorsze nie był to koniec zgonów, bowiem niedługo  później umarł i Sabaj – według lekarzy jego śmierć była związana z cukrzycą. Tego samego dnia odszedł także ojciec Sabaja,którego serce nie wytrzymała wiadomości o śmierci syna. Co sądzicie o rzekomej klątwie przeklętych pieniędzy?Wierzycie w nią?

Author: administrator

Share This Post On