Lokomotywa widmo sparaliżowała Nową Sól! Zjawiska Paranormalne w Polsce? NAGRANIE

Pociągi widmo są często tematami różnych przerażających historii, a niektórzy ludzie przysięgają, że widzieli je w rzeczywistości. Skąd się one biorą? Być może ma to jakiś związek z przenikaniem się wymiarów, a może to po prostu efekt bujnej wyobraźni. Ostatnio w Polsce doszło do dość szokującego wydarzenia z udziałem lokomotywy. 

W czwartek lokomotywa, która stała na torach w Zielonej Górze zupełnie niespodziewanie po prostu ruszyła – pomimo faktu, że w maszynie nie było zupełnie nikogo. Lokomotywa Widmo zmierzała w kierunku miasta Nowa Sól i na jakiś czas całkowicie sparaliżowała miasto – Wszystkie przejazdy zostały zamknięte, a ludzie nie mogli dostać się tam gdzie chcieli. Na szczęście maszyna zatrzymała się w okolicach Nowej Soli i nikomu nie stała się krzywda.

Czy za sprawą lokomotywy widmo stoi wadliwy sprzęt, a może działanie sił paranormalnych tego pewnie się nie dowiemy, ale faktem jest, że takich przypadków w Polsce nie brakuje – jakiś czas temu w Nyskie również miało miejsce podobne zdarzenie, w którym pociągi towarowe same sobie jeździły… Znawcy zjawisk niewyjaśnionych twierdzą, że takie zachowania mogą być działaniem poltergeista,czyli energii,która sprawia, że w różnych pomieszczeniach, domach itd dochodzi do dziwnych zjawisk jak latające stoły, dziwne i niewytłumaczalne dźwięki. Niektórzy uważają, że poltergeist to efekt działania telekinetycznych mocy zamkniętych w człowieku.

Przy okazji warto wspomnieć wydarzenie, które wiele osób określa mianem cudu w Polsce:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment