Egzorcysta ujawnia nagranie DEMONA

Duchy, opętania, demony to tematy które stają się w tym czasie bardzo obecne. Chodzi oczywiście o zbliżające się święta, które wielu z nas obchodzi różne, choć niektórzy świętują nawet dwa z nich czyli Halloween i Wszystkich świętych. Są też oczywiście Dziady związane z naszymi pogańskimi przodkami, którzy wierzyli, że w czasie Dziadów na Ziemię schodzą duchy i należy uważać by nas nie opętały. W tym celu Słowianie ubierali specjalne maski by być bardziej niepokojących od paranormalnych istot. Wierzono że w tym czasie granica między światami jest cienka… Czy więc już niedługo na Ziemie zejdą duchy, demony i inne niezwykłe byty?

Kto wie – tym bardziej warto wspomnieć o niezwykłej sytuacji z Wielkiej Brytanii. Wszystko zaczęło się od katolickiego księdza egzorcysty Jamesa Lair, który zauważył w sieci tajemnicze nagranie z którego wiele osób się wysiewało nazywając je głupim, czymś zabawnym i bezsensownym. Tymczasem ksiądz od razy zauważył typowe objawy opętania które on też widział niejednokrotnie. Otóż w swojej posłudze egzorcysty kilka osób jak twierdzi doświadczyło zjawiska zmiennokształtności. W ten sposób demon próbuje upodlić człowiek i pokazać, że jest on zwierzęciem poddanym dzikim zmysłom i wcale nie zasługuje by być blisko Boga. To dlatego demona często sprawia, że człowiek przybiera postać humanoidalnej istoty łączącej cechy człowieka i zwierzęcia. Ksiądz postanowił rozesłać ten film większej ilości ludzi i ostrzec ze naprawdę może to być prawdziwe opętanie i żeby nie śmiać się z takich rzeczy bo może być naprawdę źle. W tym przypadku ta dziewczyna stała się czymś co łączy cechy człowieka człowieka ze zwierzęciem kopytnym. To nagranie to jednak nie wszystko bo jak twierdzi egzorcysta ten demon może pojawić się wszędzie zwłaszcza teraz w czasie gdy nadchodzi Halloween.

Całkiem niedawno bowiem bardzo podobno stworzenie zostało uchwycone na aparacie. Babcia Tory McKenzie niepokoiła się o swojego wnuka, który od pewnego czasu bardzo źle się czuł i wydawał się przestraszony. Co więcej w domu działy się dziwne rzeczy. By to sprawdzić ustawiono specjalny sprzęt w sypialni i wtedy udało się uchwycić to stworzenie na taśmie. Czy to właśnie ten sam demon/pozaziemska istota?

Author: administrator

Share This Post On