Egzorcysta ujawnia nagranie DEMONA

Duchy, opętania, demony to tematy które stają się w tym czasie bardzo obecne. Chodzi oczywiście o zbliżające się święta, które wielu z nas obchodzi różne, choć niektórzy świętują nawet dwa z nich czyli Halloween i Wszystkich świętych. Są też oczywiście Dziady związane z naszymi pogańskimi przodkami, którzy wierzyli, że w czasie Dziadów na Ziemię schodzą duchy i należy uważać by nas nie opętały. W tym celu Słowianie ubierali specjalne maski by być bardziej niepokojących od paranormalnych istot. Wierzono że w tym czasie granica między światami jest cienka…

Kto wie – tym bardziej warto wspomnieć o niezwykłej sytuacji z Wielkiej Brytanii. Wszystko zaczęło się od katolickiego księdza egzorcysty Jamesa Lair, który zauważył w sieci tajemnicze nagranie z którego wiele osób się wysiewało nazywając je głupim, czymś zabawnym i bezsensownym. Tymczasem ksiądz od razy zauważył typowe objawy opętania które on też widział niejednokrotnie. Otóż w swojej posłudze egzorcysty kilka osób jak twierdzi doświadczyło zjawiska zmiennokształtności. W ten sposób demon próbuje upodlić człowiek i pokazać, że jest on zwierzęciem poddanym dzikim zmysłom i wcale nie zasługuje by być blisko Boga. To dlatego demona często sprawia, że człowiek przybiera postać humanoidalnej istoty łączącej cechy człowieka i zwierzęcia.

Całkiem niedawno bowiem bardzo podobno stworzenie zostało uchwycone na aparacie. Babcia Tory McKenzie niepokoiła się o swojego wnuka, który od pewnego czasu bardzo źle się czuł i wydawał się przestraszony. Co więcej w domu działy się dziwne rzeczy. By to sprawdzić ustawiono specjalny sprzęt w sypialni i wtedy udało się uchwycić to stworzenie na taśmie. Czy to właśnie ten sam demon/pozaziemska istota?

Author: administrator

Share This Post On