To zobaczysz, gdy trafisz do PIEKŁA! (Nagranie)

Piekło to termin w chrześcijaństwie oznaczający karę, którą otrzymany skazany grzesznik za swoje winy. Jeśli Bóg tak zdecyduje daną duszę mogą spotkać rozkosze raju, albo przerażające cierpienia w piekle. Pytanie tylko gdzie właściwie jest piekło, czy kara w piekle jest wieczna, czy teraz w piekle są duszę i czy większość ludzi tam trafi a możne jednak otrzyma łaskę raju. O wszystkim tym mówi Biblia i kilka innych źródeł dotyczących chrześcijaństwa.

Co jednak wiadomo na temat piekła i co najważniejsze, czym ono jest i co zobaczymy i poczujemy jeśli w drugim świecie właśnie tam trafimy. Oczywiście miejmy nadzieję, że jak najmniej osób tam trafi, ale według Biblii czeka nas ponowne przyjście Jezusa i wtedy część ludzi ma otrzymać zamiast nagrody coś mrocznego. Czy będzie to duża ilość osób, a może tylko mała część ludzi…? Teolodzy od lat analizują Biblię szukając odpowiedzi na te i inne pytania.

W tym nagraniu znajdziecie odpowiedzi na wiele z nich. Będą dotyczyły wielu tajemnic piekielnego świata, które zostały ujawnione w Biblii i niektórych mistycznych objawieniach. Aby poznać sekrety piekielnego świata zobacz to nagranie!

Author: administrator

Share This Post On