Przerażające dźwięki nagrane w lesie szokują! Nikt nie wie skąd pochodzą…

Lasy wielu osobom kojarzą się dwojako – jako możliwość bliskiego kontaktu z naturą i odnalezienia spokoju, ale też jako miejsce  tajemnicze i groźne. W lasach bardzo często dzieje się akcja różnych horrorów, a nawet baśni jak w Czerwonym Kapturku gdzie dziewczynę w lesie próbuje zjeść wilk. Jest też baśń pt, Jaś i Małgosia, gdzie rodzeństwo gubi się w lesie i trafia w łapy złej czarownicy.

Nawet w normalnym życiu nie brakuje relacji ludzi, którzy twierdzą, że doświadczyli w lasach szokujących wydarzeń np. widzieli Wielką Stopę, czy widzieli inne stworzenia, które nie zostały odkryte przez naukę.

Wydarzenie, które miało miejsce ostatnio w Kolumbii Brytyjskiej w lesie również nie odczaruje negatywnych odczuć jakie wiele osób ma co do lasów. To tam pewien mężczyzna nagrał przerażające dźwięki, które ciężko stwierdzić do kogo należą. Faktem jest, że naprawdę potrafią one  wystraszyć. Nie brakuje domysłów iż może to być wycie Wielkiej Stopy – tym bardziej, że dość często w Kolumbii Brytyjskiej słychać historie o spotkaniu z tą istotą. A, Wy co o tym sądzicie? Do kogo należą te straszne dźwięki?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment