Przekaz KOSMITÓW w programie na żywo? Ludzie zszokowani! (NAGRANIE)

Czy obcy istnieją? Jak wyglądają? I jakie mają zamiary wobec nas? Te pytania zadaje sobie wielu ludzi. Szukamy dowodów, które mogą potwierdzić istnienie obcych, a tymczasem mogą  być one dostępne już od dawna. 26 listopada 1977 roku w lokalnej telewizji w Anglii odczytywane były jak zwykle wiadomości.

W pewnej chwili jednak wszystko się zmieniło. Głos spikera został zagłuszony przez dziwny dźwięk  i odezwał się ktoś mówiący iż: Jest to głos Vrillona, który jest przedstawicielem Ashtar Galactic Command. Głos wyznał iż przez wiele lat ludzie widzieli ich wyłącznie jako niezwykłe światła, będące w przestworzach, a także iż ludzkość jak najszybciej musi pozbyć się wszelkie broni, bo jest to niezbędne by przejść na kolejny poziom rozwoju.

Wydarzenie zszokowało odbiorców stacji Southern Television i wywołało kontrowersje i pytanie na temat kosmitów i tego jacy są naprawdę. Warto wspomnieć, że jest od dawna można znaleźć wiele informacji o ludziach, którzy twierdzą iż spotkali obcych, którzy przedstawili się jak Ci którzy chcą by ludzie stali się lepsi i przestali niszczyć Ziemię. Czy według Was 26 listopada faktycznie przemawiał obcy?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment