W Ameryce nagrano przerażającą postać poruszającą się z nadludzką szybkością! Człowiek, DEMON, a może…?

Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu marzy o posiadaniu niezwykłych zdolności, nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Chcielibyśmy latać, żyć wiecznie, być na tyle silnym że nikt nie mógłby nam zagrozić czy wpływać na umysły innych ludzi. A co jeśli takie umiejętności nie są tylko zwykłą fikcją?

Nawet naukowcy twierdzą, że pod wpływem silnych emocji człowiek może wyzwolić w sobie niespotykaną siłę, dzięki której może np. wyrwać drzwiczki od samochodu… Zresztą to nie wszystko – nawet w dzisiejszych czasach istnieją szamani, którzy mają posiadać zdolność przenoszenia się do świata duchów i wpływania na rzeczywistość.

Dziś jednak chcielibyśmy skupić się na bardzo ciekawym i dość mrocznym nagraniu z Ameryki, które ukazuje człowieka jadącego samochodem. Najbardziej szokująca jest jednak postać, która znajduje się za autem – Jest ona naga i wykazuje niesamowitą szybkość jakiej nie mógłby objawić zwykły człowiek. Spore przerażenie wywołują też jego świecące oczy. Jak sądzicie, czy postać na filmie to człowiek, a może coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment