ŚMlERĆ rzeki Odra – Przepowiednia Baby Wangi wypełnia się! Zaraz czeka nas coś… (NAGRANIE)

Baba Wanga była bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych jasnowidzów świata. Kobieta choć była niewidoma to jak twierdziła Bóg wynagrodził jej to obdarowując ją nowymi, lepszymi oczyma – Tu miała na myśli swój dar jasnowidzenia. Kobieta pomogła wielu ludziom – przepowiadała im przyszłość a także diagnozowała zaburzeń i pomagała znaleźć dobrą metodą na uzdrowienie. Często jednak oskarżana była o satanizm i fakt iż jej moc pochodzi od ciemności. 

Ostatnio informowaliśmy Was o przepowiedni Wangi, która  zapowiedziała bardzo ciekawe wydarzenia, a mianowicie iż naukowcy na Wenus znajdą zupełnie nową formę energii. Brzmi to tajemniczo, ale też bardzo ciekawie. Czy się wypełni? Możliwe gdyż ostatnio jak już także Was informowaliśmy naukowcy ujawnili iż planują poszukiwanie w atmosferze Wenus życia!

To jednak nie wszystko, bo kilka lat temu dziewczyna nazywana następczynią, a nawet reinkarnacją Baby Wangi wygłosiła przepowiednie, które co ciekawe dotyczyła wody. Jej wizja bardzo skojarzyła się z wydarzeniami z Polski nad Odrą – Zresztą zobaczcie nagranie i dajcie znać, co sądzicie o wizji tej kobiety

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment