Jasnowidz ujrzał miejsce i czas ŚMlERCI PUTlNA (Nagranie)

Za nami trudny okres dla całego świata. W ostatnich latach dzieje się tak wiele niepokojących i tajemniczych rzeczy jakich właściwie nie mogliśmy się spodziewać. Niektórzy wręcz żartują, że zostaliśmy zamknięci w jakiś dziwnym, filmie sensacyjnym, bo tak to wygląda. Dzieje się tak wiele… że niektórzy teoretycy zajmujący się tematami paranormalnymi uważają, że trwa jakiś dziwny błąd w Matrixie.

To oczywiście może być tylko zwykły żart, choć kto to wie jaka jest prawda. Okazuje się jednak, że być może przed nami trochę spokoju. Tak przynajmniej twierdzi ten jasnowidz, który w swojej wizji ujrzał niezwykłe wydarzenie, które zdaniem wizjonera może zmienić wszystko. Zdaniem jasnowidza stoimy na progu końca konfliktu.

Jasnowidz przewidział już kilka rzeczy. Czy się spełniły? Okazuje się, że jego przewidywania w dużym stopniu obserwujemy wypełniające się w rzeczywistości. Jego wizje dotyczą zmian i niezwykłych przemian. Widział zarówno dobre i wspaniałe rzeczy dla świata jak i wiele mroku. Co najważniejsze opisał, że ten prezydent straci życie. Podał bardzo przybliżony czas jak i miejsce gdzie straci swe życie. Wszystko o tym znajdziecie w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On