Jeźdźcy AP0KALIPSY objawili się w UKRAlNIE – Nagranie ujawnił Kościół!

Ile wiemy na temat nadchodzących wydarzeń? Czy zauważają, że z Kosmosu może nadejść coś mrocznego…? Czterej Jeźdźcy Apokalipsy opisani są w Apokalipsie Świętego Jana i według tych przekazów mają pojawić się między nami przez Sądem Ostatecznym. Mają oni sprowadzić na Ziemię przerażające rzeczy jak konflikty, brak pożywienia i koniec życia! Być może są oni tylko pewnymi biblijnymi symbolami wydarzeń, które zapowiedzą koniec, ale czy na pewno?

W historii są przypadki, że ludzie zauważyli demoniczne istoty na koniach – Być może były to duchy, a może jednak nie…? Może to biblijne istoty – One opisane są w Biblii w naprawdę niepokojący sposób. Na pewno te konie nie będą zwykłymi zwierzętami, ale będą łączyły wiele cech zwierząt, a ich potęgą będzie wywoływać mrok na całym świecie.

Tym bardziej tak ważne są te materiały. Na niebie pojawiły się tajemnicze postacie. Niektórzy uważają, że to istoty opisane w samej Biblii – Czy przed nami zbliża się czas, w którym na naszą planetę powróci sam Jezus Chrystus. Czy przed nami przemiana?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment