Urządzenie z metalu, którego nie ma na Ziemi! Wyniki badań zaskakują! To technologia pozaziemskiej cywilizacji? (NAGRANIE)

Jeśli spojrzymy na niektóre przekazy religijne lub przekazy stworzone w piramidach lub artefaktach możemy znaleźć kilka zaskakujących rzeczy. Wiele osób zwraca uwagę, że opisy z Biblii np. dotyczące tronu Boga lub gwiazdy betlejemskiej mogą opisywać po prostu statki obcych.

W Egipcie też znaleziono figury przypominające samoloty lub malunki, które aż za bardzo kojarzą się z technologią i prądem elektrycznym. Czy więc dawne cywilizacje mogły już doświadczyć ujawnienia obcych? Może My tego nie dostąpiliśmy ale już dawni ludzie tak. Pytanie gdzie są pozostałości po technologii dawnych cywilizacji? Być może są, ale są tuszowane. W końcu czasem udaje się odnaleźć coś niezwykłego jak w tym przypadku.

Przypadkiem w czasie robót publicznych odnaleziono tajemnicze urządzenie. Niestety to były czasy gdy wolność medialna była raczej fikcją. Dopiero po czasie to zbadano i opublikowano naprawdę zaskakujące wnioski. Zobaczcie NAGRANIE poniżej i poznajcie całą prawdę o urządzeniu, które mogło należeć do obcych:

Author: administrator

Share This Post On