Ż0ŁNIERZ ujawnia – Na Księżycu jest WlĘZlENIE dla ludzi i nie tylko (Nagranie)

Co naprawdę dzieje się na Księżycu? Ten człowiek wyznał, że z Księżycem jest związana tajemnica, która może zmienić wszystko. Ten człowiek twierdzi, że już niedługo wszystko się zmieni. Te zmiany mogą naprawdę być dziś wręcz niewyobrażalne, ale zgodnie z jej słowami to naprawdę została dosłownie chwile. Warto wspomnieć, że mówiła o tym wiele lat lat temu.

Ten człowiek ma na koncie wiele sporo osiągnięć. Kandydował na prezydenta Ameryki, miał liczne osiągnięcia jeśli chodzi o dziedzinę prawa i skończył najlepsze Uniwersytety by potem jeździć po całym świecie dzieląc się swoją wiedzą. A jednak uznał, że chce też opowiedzieć o sobie coś, czego tak naprawdę nikt nie wie, choć wie że może przez to skończyć bardzo źle.

Zgodnie z jej słowami te wydarzenia wszystko zmienią. W przyszłości kobieta czasami udzielała wywiadów, wyjaśniając szczegóły dotyczące postaci, których imion nie znała w momencie otrzymania objawienia, ale później zdołała je rozpoznać na zdjęciach. Kobieta ujawniła, że to co rozpocznie się w Ukrainie wcale nie będzie nagłe. Przez lata przed rozpoczęciem konfliktu będą działy się wydarzenia, które będą całkowicie na to wskazywać. Co więcej kobieta opisała, że tak naprawdę to wszystko będzie całkowicie jawne. Na chwilę przed rozpoczęciem konfliktu w mediach i w głowach ludzi będzie panował taki rozgardiasz, że nikt nie będzie wiedział co się dzieje i co się właściwie stanie. Co jednak ma z tym wspólnego Księżyc? O tym wszystkim w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On