Archeolodzy odkryli w Egipcie niezwykły sarkofag

Dziś chcielibyśmy przedstawić zaskakującą wieści na temat grobowca egipskiego boga . Wiele osób uważa, że bogowie w rzeczywistości mogli być kosmitami. Zanim jednak informacja o grobowcu najpierw zaskakujące nagranie z Egiptu. Nad piramidy nagrano tam niezwykły widok – Czy to pojazdy istot pozaziemskich? Czy to znak, że bogowie egipscy mogli być przybyszami z pozaziemskich cywilizacji. Zresztą zobaczcie nagranie i dajcie znać co Wy o nim sądzicie?

Ten egipski bóg według mitologii był bogiem odrodzenia, ale i końca życia. To on był wielkim władcą świata podziemnego i to on sprawował sąd nad istotami które zakończyły fizyczne życie. To także ten bóg nauczył człowieka jak uprawiać ziemię i zdobywać pożywienie.. Gdy istota była na Ziemi ludzie mieli być naprawdę szczęśliwi i ich życie miało być o wiele lepsze. Istota padła ofiarą swojego brata Seta – boga ciemności i chaosu. Bóg mroku odebrał mu życie, jednak z czasem wrócił dzięki mocy Izydy – bogini.

Odkryto niesamowity, poczerniały „grobowiec” należący do starożytnego egipskiego boga zaświatów. Uważa się, że miejsce pochówku było używane w rytuałach, aby połączyć ogromne moce boga zaświatów z faraonami. Niezwykła konstrukcja została zbudowana podczas 25. dynastii między 760 a 525 pne i została odkryta na nekropolii Al-Gorna na zachodnim brzegu Nilu w pobliżu Luksoru w Egipcie.

Author: administrator

Share This Post On