NASA ogłosi istnienie kosmitów? Ujawnili dziwne nagranie z Sondy Kosmicznej, które wywołało wiele emocji “Nie jesteśmy tu sami”

Czy poza Ziemią jest życie? Odpowiedź na to pytanie jest trudna, bo jak na razie brak oficjalnych dowodów na ten temat. Oczywiście są pewne przesłanki. Są dokumenty, które opisują obserwacje dziwnych obiektów. Są ludzie, którzy widzieli niezwykłe istoty. Są nawet pewne przedmioty, które mają pochodzić spoza Ziemi. Takim przykładem jest np. ta dziwna mapa, która przedstawiała konstelacją, która w czasie rysowania mapy nie była jeszcze znana.

To tylko jedna z wielu poszlak. Jedną z bardziej współczesnych są te nagrania ujawnione przez amerykańskie władze na których widać statek, który w pewnej chwili wygląda jakby się teleportował. Technologią którą posiadają te statki jest niezwykła – Tylko pozostaje pytanie czy to jakaś ukryta technologia ziemska, a może pozaziemska. Tym bardziej warto wspomnieć o tym dziwnym nagraniu. Wiele osób uważa, że NASA sfilmowała w Kosmosie pozaziemską istotę. To bardzo zastanawiający widok.

Stacja kosmiczna dokładnie 22 marca 2022 roku nagrała w Kosmosie coś bardzo dziwnego. Według ekspertów to coś ma około 200 metrów, więc jest naprawdę ogromne. Według niektórych przypomina to istotę gadzią w koronie. Czy to jakiś ukryty przekaz przez który ktoś próbuje nam przekazać, że ludzie gady są królami Wszechświata. Warto wspomnieć, że według niektórych badaczy ludzie gady rządzą po cichu na Ziemi. Wyglądają co prawda jak zielone, ogromne gady, ale mają umiejętność przemiany przez co mogą wyglądać jak zwykli ludzie. Co więcej maja być wieloma bardzo znanymi i sławnymi osobami, którzy maja realny wpływ na naszą Planetę. Czy udało się nagrać istotę gadzią w Kosmosie?

Author: administrator

Share This Post On