PUTlN nie jest Człowiekiem? Telewizja Ujawnia Dziwne NAGRANIE

Czy on nie jest człowiekiem? W telewizji na żywo nagrano coś niezwykłego. Czym jest tak naprawdę planeta, którą opisywali Sumerowie jak tą, która należy do Boga? Czy świat wkrótce czeka przemiana i wszystko stanie się zupełnie inne? Cywilizacje od dawna opisywały nowy świat, nową erę która sprawi, że ludzie i cała planeta zaczną się zmieniać?

Zdaniem wielu osób już od dawna obserwujemy przemiany i będą one niezwykłe. Niestety żeby nastały przemiany, żeby świat się zmienił najpierw musi stać się coś mrocznego. Coś od czego to wszystko się rozpocznie. I rzeczywiście w ostatnim czasie obserwujemy naprawdę liczne trudne i niepokojące wydarzenia. Wiele osób mówi nawet, że są to znaki końca świata. A może tak naprawdę są to znaki nowego świata i przemian na Ziemi?

Ta kobieta twierdzi, że naprawdę widziała niesamowite rzeczy. Doświadczyła zjawisk, które mogą wiązać się z tymi zmianami. Czy ta planeta właśnie zmieni nasz świat? I czy niesamowite istoty które ja zamieszkują pomogą nas rozwinąć Ziemię i tak naprawdę raz na zawsze pomóc ludziom, zwierzętom i całej Ziemi? Czy właśnie prezydent tego kraju jest jedną z tych istot?

Author: administrator

Share This Post On