NASA ujawniło nagranie Ziemi z Kosmosu – Zauważono na nim coś dziwnego (NAGRANIE)

W Poglądy, że w samym środku naszej planety istnieje życie dla wielu osób wydaje się całkowicie zabawny. Tymczasem tezy o tajemniczej cywilizacji a nawet królestwie w środku Ziemi są znane od wieków. Buddyści mówią, że wewnątrz naszej planety znajdują się tajemnicze labirynty. Uważają, ze w środku Ziemi jest tak naprawdę bardzo wiele cywilizacji i ogrom niesamowitych istot.

Mieszkańcy wnętrza Ziemi nauczą ludzi nie tylko jak dostąpić niezwykłych duchowych zdolności, ale też popchną naszą technologię ku jeszcze większemu rozwojowi. Warto wspomnieć że według Tybetańskich legend wnętrze Ziemi zamieszkują niesamowite istoty, które łączą cechy węży i ludzi. Stąd też wiele osób uważa, że to z wnętrza Ziemi pochodzą ludzie gady znane z teorii o humanoidalnych istotach o cechach gadów, które przyjmują wygląd ludzi i przejmują władzę na naszej planecie.

Niektórzy więc uważają, że wewnątrz Ziemi znajduje się druga Ziemia, choć trochę mniejsza i to właśnie na niej znajduje się Aghartha i tajemnicze istoty. Czy tak właśnie jest? To oczywiście pewnie długo jeszcze pozostanie tajemnicą, ale tym bardziej warto wspomnieć o tym tajemniczym nagraniu. Nagranie zostało wykonane przez satelitę i naprawdę zadziwia. Wiele osób uważa, że satelita NASA sfilmowało miejsce przebywania tajemniczych istot? A może można to zupełnie inaczej wyjaśnić.

Author: administrator

Share This Post On