Anunnaki są na Ziemi – W R0SJI nagrano coś niezwykłego

Na Ziemi miało istnieć wiele tajemniczych postaci, które do dnia dzisiejszego wzbudzają wiele emocji. Wśród nich byli mistycy, naukowcy, prezydenci i wiele innych osób. Wszyscy oni dość mocno wpłynęli na nasz świat. Niektórzy byli związani z różnymi wierzeniami, a nawet twierdzili, że posiadają wiedzą z samej góry od istot wyższych. Jedną z takich osób bez wątpienia był Jezus Chrystus, który miał przyjść na świat w Betlejem i bardzo mocno wpłynął na nasz świat. Jezus według religii chrześcijańskiej był Mesjaszem i jednocześnie człowiekiem i Bogiem. Przybył na Ziemię by odkupić winy człowieka oddając swoje własne życie.

A jeśli tak jest to dlaczego istoty pozaziemską kryją się posługując się mistyką, cudami i o paranormalnych istotach. Być może w ten sposób do nas docierają. Może ludzie nie są jeszcze gotowi na zrozumienie jak ogromny jest wszechświat i jak niezwykłe istoty tam żyją. Naukowcy już dawno zauważyli, że każdy człowiek ma w sobie naukowy potencjał religijny, który sprawia, że w wierze potrafi odnaleźć szczęście i sens swego życia.

Może istoty pozaziemskie o tym wiedzą i dlatego stworzyły wiarę w nadnaturalne stworzenia. Tak naprawdę nie wiemy czy za religiami stoją paranormalne istoty, a może po prostu obcy którzy od dawna posiadają niezwykłą technologię, która dla ludzi w dawnych czasach była jakimś cudem, czymś zupełnie niemożliwym. Jaka więc jest prawdziwa tajemnica Gigantów? Czy jeden z nich pojawił się na Ziemi?

Author: administrator

Share This Post On