SMOK nagrany w R0SJI – Ta istota SZ0KUJE (Nagranie)

Smoki kojarzą nam się raczej z bajkami dla najmłodszych, a nie prawdziwym życiem… Tymczasem wbrew powszechnym opiniom warto pamiętać, że stworzenia te nie są jakimiś niezwykle magicznymi istotami – zwłaszcza gdy przyjmiemy, że dawniej na Ziemi żyły pterozaury, czyli po prostu latające gady. Co prawda podobno nie posiadały one możliwości ziania ogniem, choć nawet w środowisku naukowym istnieje teoria, że niektóre dinozaury mogły posiadać tą zdolność, co wiązało się z tworzącą się w jelitach mieszanką gazów i ich anatomiczną budową.

W sieci dość spore kontrowersje wzbudziło ostatnio nagranie, przedstawiające ciało istoty, przypominającej smoka. Zwierzę zostało  nagrane w jaskini i charakteryzuje  twardym, łuskowatym pancerzem. Czy, jednak ta istota faktycznie jest prawdziwa, czy to po prostu dobrze zrobiona atrapa? Na to pytanie stara się odpowiedzieć wielu internautów, ale jak na razie brakuje większych dowodów…

A, Wy co sądzicie o nagraniu? Czy naprawdę widzimy tam smoka, a może to sprytnie stworzona mistyfikacja? Wierzycie, że kiedyś na Ziemi rzeczywiście istniały smoki i inne legendarne stworzenia, który My dziś znamy wyłącznie z legend?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment