To Stanie Się Za Chwilę! Nostradamus ujrzał, co czeka Polskę w 2024 roku (Nagranie)

Nostradamus to znany astrolog, który zasłynął z tego, że zdaniem wielu osób przewidział takie wydarzenia jak dwie wieże, działalność mrocznego niemieckiego kanclerza, a nawet swój własny koniec. Nostradamus miał nawet przepowiedzieć ostatnie niepokojące wydarzenia w rodzinie królewskiej gdy pisał o niebiańskim ogniu na królewskim gmachu co według wielu wielu osób miało przepowiadać odejście z tego świata królowej Elżbiety, ale też smutne wyznania księcia Harrego i Meghan Markle na temat tego jaka w rzeczywistości jest ta monarchia.

Czy więc kolejne przepowiednie Nostradamusa również się spełnią? Kto wie, niestety astrolog nie podawał dat spełnienia swoich proroctw więc ciężko to przewidzieć, ale wielu badaczy próbuje to zrobić. Stąd przedstawiamy wam listę przepowiedni Nostradamusa, które być może spełnią się w 2024 roku. Dajcie znać w które wierzycie, a w które nie?

Pierwsza dotyczy: Papież Franciszek ma już ponad 80 lat i ostatnio borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na początku listopada papież wyznał nawet, że nie jest wstanie dalej prowadzić obecnego spotkania ze względu na swój dzisiejszy stan zdrowia. Nic więc dziwnego, że wiele osób uważa, że to proroctwo Nostradamusa może mówić o 2024 roku i wyborze nowego papieża. Co jednak zastanawiające Nostradamus twierdził, że Polskę czeka.. WSZYTSKO W Nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On