2024-2027 MARYJNE Proroctwo Ujawnia, Co Nadchodzi (NAGRANIE)

To ma czekać świat w ciągu najbliższych czterech lat. Ta kobieta wyznała, że doświadcza objawień ze strony matki Jezusa i dzięki temu poznała przyszłość. I nie ominie to także Polski. Dziennikarz na początku 2022 roku przeprowadził wywiad z niemiecką mistyczką, która wyznała mu że w 2004 roku odbyła prywatne spotkanie z kardynałem Josephem Ratzingerem – przyszłym papieżem Benedyktem XVI. A następnego dnia spotkała się z aktualnym papieżem czyli Janem Pawłem II. Obu duchownym ujawniła wtedy tajemnice które otrzymała z innego świata.

Tajemnice która mogła zdradzić jedynie papieżowi jak i przyszłym papieżem. To dlatego ujawniła ją wyłącznie Karolowi Wojtyłę jak i Ratzingerowi bo dzięki swoim wizjom wiedziała że to on zostanie w przyszłości ojcem świętym. Dopiero w 2021 roku jasnowidzka otrzymała pozwolenie od Maryi że może ujawnić tajemnice całemu światu, a przynajmniej jej pewną część. To dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się jakie sekrety przyszłości poznał polski papież i Benedykt XVI.

Okazało się, że każdy z papieży poznał inną część tajemnicy. Jak ujawniła wizjonerka matka Jezusa pokazała się jej trzymając trzy klucze utrzymywane przez złota obręcz. Sekret pierwszego klucza kobieta ujawniła papieżowi z polski: Ten klucz miał czerwony kolor i otwierał drzwi do świata przypominającego film. Gdy wizjonerka weszła do tego świata stała się częścią piekła. Opisała to jako coś mrocznego i tak zatrważającego że trudno to wymówić na głos. Jasnowidzka ujrzała głęboką otchłań która wydawała się nie mieć końca. Reszta w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On