Powstał program, w którym psy uczą się LATAĆ SAMOLOTEM!

Telewizje, wręcz kochają się prześcigać w emitowaniu wszelkiego rodzaju oryginalnych i czasami dość dziwacznych programów, które mają za zadanie, jedynie przyciągnąć i zachować uwagę przeciętnego widza. Tym razem, jednak brytyjska telewizja przeszła samą siebie i wymyśliła show, w którym psy uczą się latać samolotem.

Dwanaście psów, które zostały wyłonione wśród wielu tysięcy kandydatów spędzi dziesięć tygodni pod czujnym okiem trenerów i wzbije się na olbrzymie wysokości, udowadniając, że psy nie tylko są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, ale mogą robić dokładnie to samo co on. Efekty tych prób możemy podziwiać na kanale Sky On, a sam program nosi tytuł „Dogs Might Fly”.

Zaciekawił Was opis? Chcielibyście, aby powstała i polska wersja tego show?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Mężczyzna trzymał w domu ALIGATORA! Był jego domowym pieszczochem...

śr Mar 30 , 2016
W dzisiejszych czasach fakt, że ludzie trzymają w domu tak egzotyczne zwierzęta jak węże, czy jadowite pająki wydaje się całkiem normalny, jednak już coś takiego jak miłość do aligatora naprawdę ciężko jest zrozumieć! Policja odkryła w piwnicy u Charlesa Price w Illinois ogromnego aligatora, którego mężczyzna trzymał jako ukochane zwierzątko […]