Szokujące zdjęcie z Marsa! Sfotografowano NIEZWYKŁĄ ISTOTĘ!?

W sieci jakiś czas temu pojawiło się niezwykle kontrowersyjne zdjęcie, które dosłownie zszokowało internautów. Fotografia została wykonana na powierzchni Marsa, czyli ostatnio najbardziej badanej planecie Układu Słonecznego, a przedstawia ona coś co zdaniem użytkowników jest naszym, ziemskim niedźwiedziem!

I choć cała sprawa może się wydać żenująca to faktycznie zdjęcie nie pozostawia złudzeń i ukazuje coś co swym kształtem przypomina niedźwiedzia. Niektórzy internauci zwracają uwagę, że nawet jeśli nie jest to zwierzę to bez wątpienia musi to być, jakaś inna  żywa istota – być może zupełnie nowy gatunek ! A, Wy co o tym sądzicie? Czy naprawdę fotografia przedstawia niedźwiedzia lub nawet jakieś nieznane dotąd stworzenie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Niezwykłe nagranie mężczyzny, który spotkał siebie z przyszłości. Dowód na podróże w czasie?

pon Kwi 11 , 2016
Bez wątpienia historia Håkana Nordkvista jest, jedną z najbardziej niesamowitych opowieści na świecie. Mężczyzna twierdzi, że w 2006 roku w jego domu otworzyło się przejście czasoprzestrzenne, które przeniosło go w zupełnie inny świat – świat, w którym spotkał samego siebie z przyszłości! I choć brzmi to może jak majaczenie, wyciągnięte […]