Przepiękne i tajemnicze zjawisko na niebie! Czym ono było?

Do obserwacji dziwnego, aczkolwiek niezwykle efektywnego zjawiska doszło w 2015 roku na lotnisku w Miami! Nagle oczom przechodniów ukazał się wielki, niebieski kształt, przypominający swą strukturą kometę, jednak unoszącą się w bardzo powolnym tempie – niezwykle blisko Ziemi. Z materiału możemy również zauważyć, że owe zjawisko wywołało niemałe zszokowanie wśród ludzi!

Jeśli chodzi o wszelkie wyjaśnienia dziwnego nagrania przedstawione w sieci, to wśród najpopularniejszych z nich, góruje pogląd, że był to po prostu odłamek rakiety, który oderwał się w czasie lotu w Kosmos! Inne bardziej spiskowe teorie zakładają także możliwość ujawnienia UFO, które jednak  pozostaje zakamuflowane, by nikt nie odkrył prawdy. A, Wy jak sądzicie? Ufo, rakieta, a może jeszcze coś innego?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Bzdury i głupoty dla ciemnoty, czyli Teorie Spiskowe! Czy aby na pewno?

wt Maj 31 , 2016
Teorie spiskowe są przez wielu ludzi traktowane zwyczajnie jako bezsensowne głupoty, służące jako rozrywka dla bardziej ograniczonych istot od nich samych. Te tzw. inteligentne i oczytane osoby zasłaniają się wiedzą, przekazaną im na studiach, czy różnych szkołach przez jeszcze bardziej genialnych i jeszcze bardziej oczytanych wykładowców, którzy wiedzą wszystko najlepiej. […]