Teoria spiskowa o Chojrak tchórzliwy pies! To może zniszczyć Twoje dzieciństwo!

Chojrak tchórzliwy pies to bez wątpienia kolejna kreskówska, która wielu z nas kojarzy się z dzieciństwem! Opowiada ona historię psa, który musi chronić swoją rodzinę przed potworami i demonami, które próbują zabić jego rodzinę – miłą Muriel i wrednego Eustachego! Czy jednak jest to prawda? Teoria spiskowa na temat Chojraka mówi zupełnie co innego i może zupełnie zniszczyć Wasze dzieciństwo!

Zastanawiliście się kiedyś, czy to nie dziwne, że akurat w domu Chojraka cały czas pojawiają się potwory? I czemu ani Muriel ani Eustachy zupełnie nie widzą jak ich dziwni gości strasznie wyglądają, albo jak np. odpadają im ręcę, co oczywiście widzi wyłącznie Chojrak? A co, jeśli tak naprawdę w kreskówce wcale nie występują żadne  nadnaturalne istoty a potwory które widzi pies są zwykłymi ludźmi? Czy nie może być tak, że Chojrak jako pies czyli zwierzę, które zawsze broni swoich panów wyłącznie odbiera nieznajomych ludzi jako potencjalne zagrożenie dla Muriel i Eustachego, dlatego widzi  ich jako demony.

Dowodów może nam dostarczać odcinek o psychopatycznym Fryzjerze Fredzie. Pod koniec do domu nagle wpadają panowie z kaftanem bezpieczeństwa,którzy zabierają fryzjera do zakładu psychiatrycznego. Co ciekawe kiedy Fred odjeżdzał w kaftanie Murel żegnała go, jakby zwyczajnie musiał prędzej wyjechać i cieszyła się, że ich odwiedził. Wyglądało jakby tak naprawdę psychopatyczne zachowanie Freda i zabranie go w kaftanie bezpieceństwa działo sie tylko w głowie Chojraka, a Muriel tego nie widziała. Co o tym sądzicie? Czy potwory i inne straszne sytuacje są tylko dziełem wyobraźni psa,który chce bronić swoich właścicieli?

 

administrator

Next Post

Trzy przerażające istoty nagrane na kamerze? Zobaczcie nagranie

nie Lip 30 , 2017
Potwory od  zawsze wzbudzały w nas strach: Już w dzieciństwie budziliśmy się z płaczem, bo jakaś dziwna kreatura chciała nas zjeść we śnie. Nawet kiedy jesteśmy dorośli często boimy się wystawić nogi spod kołdry bo jeszcze potwór nas porwie. Czy jednak takie istoty są tylko czystą fikcją? Dziś przedstawimy Wam […]