Egzorcysta ujawnił szokujące zdjęcia Jezusa! (NAGRANIE)

Ostatnio dość głośno jest o wszelkiego rodzaju podróżach w czasie. Ludzie spierają się, czy w przyszłości będzie istniała możliwość przeniesienia się do przeszłości lub przyszłości, a tymczasem Egzorcysta Marcello Pellegrino Ernetti już dawno twierdził iż był w posiadaniu chronowizora… który co prawda nie pozwala się przenosić w czasie, ale daje możliwość zobaczenia przeszłości.

Chronowizor ma mieć zdolność uzyskania  fal dźwiękowych z przeszłości i transformowania je w obraz.Co więcej duchowny twierdził, że dzięki temu urządzeniu doświadczył już wiele razy przeszłości i widział m.in. przemówienie Napoleona, wystąpienia Ojca Rzymskiej Poezji  Quintusa Enniusa, a nawet Ukrzyżowanie Jezusa i co najważniejsze wykonał fotografię podczas egzekucji Mesjasza. Te zdjęcia pojawiły się w 1972 roku w tygodniku La Domenica del Corriere. Od czasu pojawienia się tych zdjęć wybuchło wiele kontrowersji, bo zdaniem wielu ludzi Jezus  z fotografii za bardzo przypominał rzeźbę Jezusa autorstwa  Lorenzo Coullauta Valery.

Nie każdego jednak przekonały te zarzutu bowiem twierdzono, że rzeźba powstała w oparciu o objawienia pewnej kobiety. Potem wybuchło jeszcze więcej kontrowersji kiedy krewny egzorcysty twierdził, że mężczyzna na chwilę przed śmiercią  wyznał mu, że wymyślił całą historię. Czy jednak krewny mówił  prawdę tego pewnie nigdy się nie dowiemy…?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Córka Hillary Clinton jest satanistką? To nagranie i zdjęcia szokują! Chelsea Clinton i satanizm...

śr Sty 3 , 2018
Temat Hillary Clinton ucichł dosłownie chwilę po jej przegranej w wyborach z Donaldem Trumpem. Warto jednak pamiętać, że  z kobietą powiązanych było dość sporo kontrowersji, a wiele osób sądziło, że kobieta jest naprawdę poważnie chora lub nawet opętana na co dowodem jest nagranie poniżej. Sporo kontrowersji było też dotyczących maili […]