Ta mumia to nowy gatunek człowieka? To może zniszczyć aktualną naukę…

Brytyjski badacz Steve Mera twierdzi iż mumia, której nadano imię Maria może być nowym gatunkiem człowieka. Mumię tą odnaleziono w 2017 roku w południowym Peru i początkowo sądzono, że to zwykły człowiek – ma taką samą ilość chromosomów jak My, jednak jego budowa anatomiczna jest inna. Maria nie ma uszów, ma tylko trzy palce a jej czaszka także różni się od zwykłych ludzi. 

Badacz ma jednak także inną teorią: Być może ta mumia wcale nie należy do nowego gatunku człowieka. Być może jest ona jakimś efektem łączenia ludzi z obcymi, co od dawna rządy ukrywają przed nami. Pan Mera jest przekonany o istnieniu istot zwanych jako Reptilianie, którzy według niego łączą się z ludźmi by tworzyć hybrydy, które w dużym stopniu przypominają normalnych ludzi, jednak nimi nie są.

A Wy co o tym sądzicie? Czy odkryta mumia to nowy gatunek człowieka, a może obcy lub po prostu normalny chłopak?

 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Nowym Meksyku posąg Maryi zapłakał! Cud?

pt Cze 29 , 2018
Niedawno głośno było o figurach Jezusa lub Maryi, które miały na chwile ożyć. Tym razem jednak nie chodzi o poruszenie głową lub otwarcie oczu, ale płacz. Parafianie Kościoła Matki Bożej z Guadalupe w Hobbs w Nowym Meksyku mieli być świadkami niesamowitego wydarzenia w czasie Mszy. Z oczu posągu Maryi zaczęły płynąć […]