Sportowiec lewituje podczas meczu? Nagranie szokuje!

Nadprzyrodzone zdolności to bez wątpienia marzenie wielu z nas. Kto w końcu nie chciałby umieć latać, czytać w myślach, czy posiadać siły jakiej człowiek dotąd nie poznał? I choć takie umiejętności zazwyczaj kojarzone są z różnego rodzaju bajek, czy filmów to jednak nie do końca są czystą fikcją.

Warto wspomnieć o wielu przypadkach ludzi którzy w stresujących sytuacjach potrafią wykazać się nadludzką siłą. Jednym z takich przypadków jest historia Toma Boyle który chcąc pomóc pewnemu mężczyźnie uniósł samochód: Do tej pory Tom nie wie, jakim cudem udało mu się to dokonać. Nie brakuje też wielu osób trenujących sztuki walki, którzy potrafią położyć przeciwnika siłą umysłu. Czy więc takie moce istnieją? Tu oczywiście każdy musi sam odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Warto jednak przyjrzeć się przypadkowi sportowca Billa WR Zay Jonesa, który w czasie meczu uniknął w bardzo zaskakujący sposób upadku. Ciężko raczej żeby taki przypadek nie kojarzył nam się z filmami,w których różni super bohaterowie, czy nadprzyrodzone istoty posiadali dar lewitacji i używali go, żeby mieć przewagę nad przeciwnikiem. Czy ten sportowiec potrafi lewitować? Czy użył swojej zdolności, żeby utrzymać się na nogach? Co o tym sądzicie?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W Roswell rozbił się statek obcych? Odnaleziono tam tablice z odciskami sześciu palców! (NAGRANIE)

pt Paź 12 , 2018
Incydent w Roswell od dawna wzbudza wiele kontrowersji i szokuje. Wszystko zaczęło się 2 lipca 1947 roku kiedy pewne małżeństwo zauważyło na niebie duży obiekt przypominający dwa spodki zwrócone do siebie wnętrzem,który wydawał świszczący dźwięk. Ów obiekt miał rozbić się na farmie blisko Roswell. Od tego czasu w mediach i […]