Proroctwo Nostradamusa wypełnia się? Krew, kometa i koniec świata. Zobaczcie szokujące nagranie

Nostradamus przez wielu nazywany jest największym jasnowidzem jaki kiedykolwiek istniał na świecie. Niektórzy twierdzą, że mężczyzna przewidział takie wydarzenia jak choćby najazd Islamu na Europę, zamach na WTC 11 września, a nawet wygraną Donalda Trumpa w wyborach. To jednak nie koniec jego przepowiedni! Mężczyzna poświęcił też dużą ich część na zmierzenie się z tematem Antychrysta i końca świata i jedna z jego wizji być może zaczyna się wypełniać. By poznać wszelkie szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Mowa o przewidywaniach naukowców, którzy wyznali iż już w 2022 roku będziemy świadkami niezwykłego zjawiska – Dwie gwiazdy zderzą się ze sobą, co doprowadzi do zjawiska znanego jako Nowa Czerwona, dzięki czemu połączą się one i z dwóch gwiazd powstanie jedna gwiazda. Zderzenie to ma być tak potężne, że doprowadzi do olbrzymiego czerwonego błysku, dzięki czemu będziemy mogli przez jakiś czas obserwować gwiazdę na niebie.

Co ciekawe zdaniem wielu osób wydarzenie to niezwykle wręcz pasuje do jednego z czterowierszy Nostradamusa, w którym jasnowidz napisał: W czasie gdy walka i furia osiągną na Ziemi szczyt ujrzymy na niebie kometę, która będzie początkiem zapowiadającym katastrofy jakich nie znał świat. Inny czterowiersz odnoszący się do czasów ostatecznych mówi: Gdy Księżyc ukryje się w mroku ujrzymy ciało niebieskie o kolorze krwi.

Czy jest to odniesienie do czerwonego koloru wybuchu jaki osiągnie nowa gwiazda w 2022 roku? Czy faktycznie niedługo czeka nas koniec świata? Czy Nostradamus ostrzegł nas przed przerażającym czasem, który nadchodzi?

 

 

Author: administrator

Share This Post On