W środku błyskawicy nagrano tajemniczy obiekt! Nagranie wykonane 16.09.2021

Gdy patrzymy w niebo możemy zauważyć rzeczy piękne, cudowne, ale czasem i przerażające. Coś właśnie takiego zauważano na niebie w Brazylii. Wszystko działo się 16 września, czyli tak naprawdę niedawno. Trwała naprawdę silna burza i ujrzano tam coś niezwykłego. Zresztą ten dzień w Brazylii był i tak już niezwykły – ludzie pisali że tego dnia również widzieli dziwne rzezy takie jak obiekt latający, który błyszczał diamentowym światłem. Zgłoszono też widok małego, kulistego obiektu, który unosił się nad budynkiem.

To co nagrano na niebie 16 września naprawdę jest bardzo dziwne. Obserwowano tam potężne wyładowania atmosferyczne. Widok piękny, ale to nie wszystko. W środku błyskawicy nagrano tajemniczy obiekt. Wyjaśnień tego było wiele. Czy jest to statek obcych? Niektórzy dyskutowali, czy przypadkiem obcy nie pobierają energii z wyładowań atmosferycznych i w ten sposób nie ładują swojej technologii.

To jednak nie wszystkie wytłumaczenia. Niektórzy wyrażali bardziej religijny charakter całego zjawisko nazywają to coś w błyskawicy jakąś postacią z wierzeń. Pisano, że może być to Jezus albo mitologiczny bóg piorunów jak Zeus lub Thor. Wyjaśnień jest naprawdę wiele. Są też takie iż jest to jakaś iluzja, hologram i że ktoś wyświetlił taki obraz, by wywołać zamieszanie. Co więc zdarzyło się w Brazylii 16 września. Zobaczcie film i dajcie znać co Wy o tym myślicie?

Author: administrator

Share This Post On