Zdjęcia, których nie da się wyjaśnić! Kogo lub CO przedstawiają?

Zagadkowe fotografie to bez wątpienia, jeden z najbardziej niesamowitych tematów, który szokuje nawet osoby zupełnie nie interesujące lub nawet nie wierzące w zjawiska paranormalne. Oczywiście można się spierać, czy zdjęcia te to nie zwykłe fotomontaże lub inne oszustwa, mające zapewnić sławę ich twórcom, jednak prawdą jest, że bardzo często nie łatwo jest stwierdzić, czy dana fotografia jest prawdziwa, czy fałszywa, więc nie powinnyśmy z góry zakładać spisków i kłamstw.

Dziś przedstawimy Wam zbiór 10 zagadkowych zdjęć, na których widzimy m.in. dziwnie “nowocześnie” odzianego mężczyznę w rzeczy, które w tamtym czasie nie miały prawa istnieć, czy też staruszkę, która całkiem przypadkiem uchwyciła na zdjęciu swojego dziadka i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziadek ten od dawna już nie żyje. Oczywiście część z tych zdjęć to z pewnością nic nadzwyczajnego, jak np. ławica ryb, ułożona na kształt potwora, ale z pewnością wiele z nich zasługuje na uwagę…

Co sądzicie o fotografiach? Czy któraś z nich szczególnie Was zainteresowała, albo może dopatrzyliście się na nich oznak fałszerstwa? Chętnie poznamy Waszą opinię na ten temat.

Zapraszamy do odtworzenia nagrania ze zdjęciami:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment