Przepowiednie na rok 2017! “Ten czas będzie okresem przełomowym dla świata…”

Każdy kolejny rok niesie przed nami obietnice nowego, lepszego życia i spełnienia wszelkich marzeń: Tymczasem wielu z nas z każdym następnym rokiem wyczekuje oprócz przyjemniejszego życia, także symptomów spełniających się przepowiedni, które mówią albo o sytuacjach politycznych, albo o końcu świata i zbliżającej się zagładzie ludzkości. Rok 2017 ma być właśnie okresem, w którym wszelcy zwolennicy przepowiedni i przekazów od wyższych istot będę mogli spodziewać się wielu przełomowych zdarzeń, które zmienią całkowicie oblicze świata…

W 2017 roku przypada setna rocznica, jednego z najgłośniejszych i najbardziej szanowanych objawień Maryi, która ukazała się przed dziećmi w Fatimie i przekazała im trzy tajemnice, dotyczące świata i przyszłości. Pierwsza z nich dotyczyła obrazu piekła i kary, jaka spotka każdego, kto zawita w tym wymiarze:

Matka Boska ukazała wtedy morze ognia, w którym znajdowały się dusze błagające o litość i demony o twarzach przerażających zwierząt! Druga tajemnica, dotyczyła ogromnej roli, jaka czeka Rosję, która to jeśli się nawróci przyniesie dużo szczęścia światu, a jeśli nie to ogarnie go swoją chorą wizją wojny i wywoła prześladowania. Ostatnia tajemnica natomiast według wielu interpretacji dotyczy Papieża Jana Pawła II, który został prawie zabity przez zamachowca dokładnie w rocznicę objawienia Maryi w Fatimie!

I teraz właśnie wielu wiernych spodziewa się w setną rocznicę, kolejnej szokującej  przepowiedni, a nawet co niektórzy samego ukazania się Maryi całemu światu. Jednak, czy coś się stanie? Na to musimy poczekać do 13 maja 2017 roku…

W 2017 wypada także tzw. 300 lat od powołania pierwszej loży masońskiej, czyli ruchu, którego zadaniem jest zmiana poglądów i zachowań ludzi na takie, które oni uważają za niezbędne. Masoni już podczas ostatniego jubileuszu w 1917 roku zapowiedzieli, że rozpoczyna się ostateczna walka z Kościołem, a według opinii wielu osób to na 2017 rok ruch ten szykuje coś, co całkowicie zniszczy znaną nam religię katolicką!

Nie będzie to, jednak przekazanie pełnej władzy szatanowi w Watykanie, bowiem według opinii pewnego księdza i egzorcysty stało się to już w 1963 roku. Co więcej masa osób doszukuje się w 2017 roku, także szokującego układu Planet, o którym czytamy w Biblii w Apokalipsie Jana: Dotyczy on kobiety ubranej w Słońce i Księżyc, mającej na głowie koronę, utkaną z 12 gwiazd. Co najbardziej interesujące identyczny układ na niebie czeka nas już 23 września 2017 roku!

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

  1. Dzieci, jest już ostatnia godzina,
    i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi,
    bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów;
    stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina.

  2. Hahaha, co to za brednie? Masoni zjednoczeni z Iluminatami (czyt. KRK) działają cały czas razem. Czasy idą coraz gorsze a nie lepsze. Wystarczy dokładnie czytać Biblię a nie słuchać wypocin księży i jakiś tam objawień maryjnych. Czytając Biblię dowiecie się że to przemawia do was Szatan a nie są to słowa od Boga. Nie ma też na ziemi żadnych innych pośredników do Boga. Jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus. (1Tm 2,5)

Submit a Comment