Nowe fakty o Slendermanie! Ten film może zmienić wszystko…

Jeszcze niedawno Slenderman był istotą, której bała się połowa dzieciaków świata i z przerażeniem oczekiwała czasu, gdy światła zgasną, a Oni zostaną sam na sam z potworem! Slenderman to według legend bezpłciowy i bardzo wysoki demon o białej twarzy, który wykorzystuje swoje długie macki do hipnotyzowania i porywania dzieci, które podobno następnie zjada. Od jakiegoś czasu temat o tej istocie troszeczkę umilkł, ale teraz zaczyna powoli wracać…

Do 2009 roku Slenderman służył raczej jako miejska legenda nie mająca potwierdzenia  w rzeczywistości jednak zmieniło się to  kiedy  Victor Surge wstawił pierwsze zdjęcia istoty. To, jednak dopiero początek historii, bowiem w 2014 roku zdarzyła się prawdziwa tragedia: 12 letnia dziewczynka została zamordowana w lesie przez przyjaciółki u których była na imprezie! Nie było to, jednak zwykłe morderstwo bowiem napastniczki zadały koleżance aż 19 ciosów nożem. Co ciekawe przyznały się przed policją do popełnionej zbrodni, jednak wyznały też, że nakazał im to zrobić przerażający byt Slenderman. Z czasem trwania śledztwa dziewczyny przyznały, że zorganizowały całą imprezę, by pokazać swojemu panu, że są godne i by mógł wybrać sobie ofiarę ze wszystkich zaproszonych osób.

Teraz nowe fakty ma prezentować film dokumentalny, który swoją premierę będzie miał na HBO 17 styczniu 2017! Obraz ma według zapowiedzi ukazać, że postać znana jako Slenderman naprawdę może istnieć i zaprezentować niepublikowane dotąd nagrania z rozmów i przesłuchań. Link do zwiastuna w opisie filmiku poniżej.


Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment