Policja nagrała w lesie czarownicę? „Kobieta uniosła się w powietrze”

Czarownice kojarzą nam się raczej z filmami, czy bajkami, w których jakaś stara kobieta zwabiała dzieci i robiła z nich pieczeń! Tymczasem razem z naszym zwykłym światem równocześnie rozwijał się świat magii, zaklęć i oczywiście czarownic. Dawniej osoby te – zarówno płci żeńskiej jak i męskiej musiały ukrywać się ze strachu przed prześladowaniem: Dziś, jednak bardziej jawnie niż kiedyś odbywają się spotkania, czy sabaty, w czasie których czarownice wymieniają się swoimi doświadczeniami w zakresie magii i czczą swoich bogów,  a także oczywiście odprawiają rytuały!

W czasie tzw. sabatów wyznawcy często świętują  odziani w  niebo (czyli mówiąc prościej zwyczajnie nadzy) – nie jest to, jednak wbrew pozorom żaden lubieżny czyn, bowiem czarownice stają przed swoimi bogami w taki sposób w jaki Oni ich stworzyli bez wszelkiego wstydu, czy zbędnych ubrań.

Dziś przedstawiamy Wam nagranie, które ukazuje spotkania policjantów z dziwną kobietą w lesie! I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby owa dziewczyna nie stała przed zapalonym ogniem i w pewnej chwili nie uniosła się w powietrze. Internauci głównie określili postać jako czarownicę, choć znalazły się i opinie o działalności ducha, czy zwykłej manipulacji obrazem. A, Wy co sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment