Ukrywane fakty o przepowiedni w Simpsonach o Trumpie! Prawda o odcinku…

The Simpsons to z pewnością jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali animowanych dla dorosłych! Na jego popularność nie wpływa jedynie fabuła, czy ciekawe dialogi, ale także wiele historii o fakcie, jakoby program zawierał przepowiednie, które faktycznie się spełniają. Serial miał podobno przewidzieć zamach WTC z którym dotąd powiązane jest wiele szokujących spisków – sporo mówiło się też o scenach, które jasno wskazywały, że scenarzyści wiedzieli, że w przyszłości powstanie gra Pokemon Go, która rzekomo ma być platformą do śledzenia ludzi. Niestety ile w tym prawdy ciężko określić, bowiem coraz więcej powstaje nieprawdziwych historii,  a nawet obrazków, które zostały stworzone tylko po to by przestraszyć ludzi, a nie pojawiły się tak naprawdę w serialu.

Kolejną szokującą przepowiednią w Simpsonach, która od kilku dni stała się jeszcze bardziej popularna jest zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich – które scenarzyści mieli ukazać w odcinku Bart to the Future dokładnie 16 lat temu! Co więcej na obrazkach które krążą po sieci pokazane są nawet dokładne sceny, które idealnie pokrywają się  życiem, co bez wątpienia mogłoby być dowodem, że Simpsonowie przewiedzieli przyszłość!

Niestety problem w tym, że o ile faktycznie produkcja wspomina, że Donald Trump został prezydentem w odcinku „Bart to the Future, który powstał 16 lat temu to sceny, które krążą po sieci nie pochodzą już z tego epizodu, a z odcinka Trumptastic Voyage, który wyświetlony został w lipcu 2015 roku. Kiedy już każdy wiedział o kandydaturze biznesmena, a sceny z obrazków już się wydarzyły. W epizodzie Bart to the Future z 2000 roku jest faktycznie mowa o Trumpie jako o prezydencie, jednak należy wziąć pod uwagę, że aktualny prezydent elekt USA już od dawna miał wiele do czynienia z polityką, więc rzekoma przepowiednia mogła być po prostu przypadkiem…

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment