Duch Święty uchwycony nad Papieżem – Watykan opublikował dziwne zdjęcie (NAGRANIE)

Papież Franciszek od praktycznie samego początku pełnienia służby jako Ojciec Święty jest niezwykle krytykowany – Wielu ludzi twierdzi, że jego zachowanie nie ma nic wspólnego z katolicyzmem i Biblią a On sam wpuszcza do Kościoła diabła np. poprzez zachęcanie do przyjmowania ludzi z innych krajów. 

Masa osób twierdzi także, że Papież robi złe wrażenie przez nie zwracanie się do ludzi słowami “Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,”tylko mówiąc po prostu “Dzień Dobry”. Pojawiły się nawet przypuszczenia, jakoby Franciszek był samym antychrystem, którego ludzie spodziewają się od lat…

Ile w tym prawdy – To jak zwykle zostawiamy Wam samym do przemyślenia, jednak zdjęcie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci wywołało wiele kontrowersji i niektórych przeciwników aktualnego Papieża w jakimś stopniu do Ojca Świętego przekonało. Mowa o fotografii, która została wykonana w 2015 roku w Paragwaju na której nad Papieżem Franciszkiem widać dziwną granatową istotę przypominającą postać zakapturzonego bytu jak i co najważniejsze kształt coś niezwykłego. Czy może to świadczyć, że przy Papieżu Franciszku objawił się Duch Święty? Aby zobaczyć więcej kliknij w nagranie poniżej!

Author: administrator

Share This Post On